26. Yaşını Dizi Ekibiyle Kutlayan Afra Saraçoğlu’nun Doğum Gününde Tüm Gözler Mert Ramazan Demir’i Aradı

26. yaşını kutlayan Afra Saraçoğlu, doğum günü gecesinden yeni kareler paylaştı. Mert Ramazan Demir dışında tüm ekibi partide görenler Afra Saraçoğlu’nu diline fena doladı! Detaylar ?

İlişkileri Mert Yazıcıoğlu’nun da başrollerden birini üstlendiği aşk üçgeniyle başlayan Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu, aylarca inkar ettikleri, sonradan da ifşalanan aşklarının bittiğinin sinyalini vermişti.

Bir yaz günü dudak dudağa yakalanan çift, birbiriyle ilgili hiçbir soruya cevap vermedi. Aşkı inkar etmeye devam ederek sosyal medya kullanıcılarını güldürdü.

Fakat en son kendi doğum gününe giderken görüntülenen Afra Saraçoğlu’nun, Mert Ramazan Demir sorularına verdiği “Yani ben artık bir son nokta koymak istiyorum çünkü artık daha fazla gündeme de gelmek istemiyorum konuyla ilgili. Sadece iş arkadaşıyız, özel bir birlikteliğimiz yok” cevabı AfRam fanlarını hüsrana uğrattı, aşka inanmayanlara da malzeme verdi.

Geçtiğimiz sene doğum gününü bir Mert Yazıcıoğlu, bir de Mert Ramazan Demir olmak üzere iki Mert’le kutlayan Afra Saraçoğlu, bu sene Mertsiz kalınca kimin elini tutması gerektiğini şaşıramadı.

Birkaç saat önce 26. yaş doğum gününden kareler paylaşan Afra Saraçoğlu’nun kutlama gecesinde tüm gözler Mert Ramazan Demir’i aradı.

Fakat Mert Ramazan Demir’i arayan gözler Taro Emir Tekin’i buldu!

Gelin, Afra Saraçoğlu’nun doğum gününe gelen yorumlara beraber bakalım! ?

?

?

?

?

?

?

?

Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x