Melissa Vargas’ın Ebrar’a Bakarak İstiklal Marşı’na Eşlik Ettiği Anlar Viral Oldu

Filenin Sultanları yine sahalarda fırtınalar estiriyor. 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri B Grubu mücadelesi sürerken, grupta ilk 2’ye girerek Paris 2024 biletini alan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, gururumuza gurur katıyor. Dünkü maçta İstiklal Marşı okunurken Melissa Vargas’ın Ebrar Karakurt’a bakarak eşlik etmesi ise sosyal medyada viral oldu.

Filenin Sultanları 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri B Grubu mücadelesini sürdürüyor.

Grupta ilk ikiye giren A Milli Kadın Voleybol Takımı, Paris 2024 biletini aldı. İlk üç maçında Porto Riko, Peru ve Bulgaristan’a yalnızca 1 set veren Filenin Sultanları’nın önünde Belçika, Arjantin, Brezilya ve Japonya maçı var.

2024 Paris Olimpiyat Elemeleri B Grubu’nda puan durumunda ise Filenin Sultanları 12 puanla birinci sırada.

Dün akşamki Arjantin maçında A Milliler’in başarılı performansı yine sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Maçın başında İstiklal Marşı okunurken kameralara yansıyan görüntüler ise sosyal medyada viral oldu.

Avrupa Şampiyonası finaline 41 sayılık skoruyla damgasını vuran Melissa Vargas, Ebrar Karakurt’a bakarak İstiklal Marşı’nın başına eşlik etti.

İstiklal Marşı’nın yalnızca ‘Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak’ kısmını söylediği görülen Vargas’ın, henüz geri kalan kısmını ezberlememiş olduğu ya da utandığı için devam etmediği düşünüldü.

İşte kameralara yansıyan o anlar:

Vargas’ın bu anları gören herkesi büyük bir sevgi seline ve duygusallığa sürükledi elbette.

??

??

??

??

Ne diyebiliriz ki, çok seviyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x