Asido, 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nde Binlerce Ziyaretçiyle Buluştu

Festivale katılan uzmanlar ve ünlü şefler, Adana’nın en baharatlı yemeklerinin ardından, Humanis’in Tüketici Sağlığı alanında kullanıma sunduğu Asido, etkisini Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nde bir kez daha kanıtladı. Festival boyunca Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçiler Adana’nın birbirinden lezzetli, bol baharatlı ve acılı tatların deneyimleme fırsatı yakaladılar.

 

Asido çiğneme tableti mide asidini önlerken, içerisindeki kalsiyum ve magnezyum sayesinde sindirim sisteminin normal fonksiyonuna dönmesine yardımcı olur. Asido Nane, Tropic ve Frutti aromalı zengin tat seçenekleriyle mide yangınını kontrol altına alır.

 

Yemeklerden sonra Asido’nun mide yanması ve sindirim problemlerinin önleyici etkisi sayesinde, lezzet şöleni yaşayan festival ziyaretçilerinin damaklarının tadını kaçırmamak için yanlarındaydı. Asido Festival boyunca standa gelen ziyaretçilere deneyim yaşattı. Asido’nun uzman ekibi ziyaretçilere ürünün kullanımı, içeriği, satış noktaları ile ilgili önemli bilgiler aktardı. Büyük ilgi gören Asido, Nane, Tropic ve Frutti ile 3 farklı aroması seçeneğiyle lezzet tutkunlarından tam not aldı.

 

Asido 3 gün süren festivalde her biri kendi alanında uzman konukları ağırladı. Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli, ünlü şef Hazer Amani, Gastronomi Yazarı Talip Bayram, ünlü sunucu Yeliz Doğramacılar, yemek ve lezzet içerikleri hazırlayan Ender Mutfakta ve Şahane Gurme ve daha birçok sevilen sosyal medya fenomeni, Asido standında takipçileriyle önemli bilgiler paylaştı. Türkiye’de ilk kez Nane, Tropic ve Frutti ile 3 farklı tat seçeneği sunan Asido, gastronomi şehri olarak bilinen Adana’da yoğun ilgi gördü.

 

Humanis hakkında:

2010 yılında Saya Grup bünyesinde Pharmactive olarak hizmet vermeye başlayan şirket, 2023 yılından itibaren Humanis adıyla çalışmalarına devam etmektedir. Her adımında insan odaklı yaklaşımla hareket eden ve ‘Herkes için sürdürülebilir sağlık’ anlayışı ile üreten Humanis, 200 milyon dolarlık bir yatırımla Çerkezköy’de kurduğu üretim tesisi ve AR-GE merkezi ile hem sektöre hem de Türkiye’ye önemli katkılar yapan bir sağlık şirketidir.

Dünyanın en büyük global ilaç firmaları ile üretim ortaklığı yaparak uluslararası pazarda da yetkinliğini kanıtlayan Humanis, inovatif, güvenilir ve etik değerler çerçevesinde tüm dünyada insana ve insan yaşamına değer yaratmayı hedeflemektedir. Pediyatri, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, kulak-boğaz-burun, dahiliye, enfeksiyon, gastroenteroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi ve acil gibi birçok farklı tedavi alanda etkili bir portföye sahip olan Humanis, insan odaklı yenilikçi sağlık felsefesini sürdürmek adına Tüketici Sağlığı alanında da ürünler sunmaktadır. Humanis, farklı tedavi alanlarında sunduğu çözümleri ile sağlıklı bir geleceğe sahip çıkmak için çalışıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x