Acı Haberi Ailesi Paylaştı! Hamas’ın Kaçırdığı Shani Louk Hayatını Kaybetti

Gazze sınırına yakın bir noktada düzenlenen Supernova festivalinde, Hamas’ın İsrail’e düzenlediği 7 Ekim saldırılarında kaçırılan 22 yaşındaki Shani Louk’tan kötü haber geldi. Louk’un kız kardeşi, ablasının ölümünü sosyal medya hesabından duyurdu.

Hamas’ın 7 Ekim’de İsrail’e yönelik başlattığı ‘Aksa Tufanı’ saldırısında, katıldığı festival alanından kaçırılarak kamyonetin arkasında yarı çıplak gezdirildiği görüntüleri yayınlanan 22 yaşındaki Shani Louk’un ölüm haberini aile fertleri duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan kız kardeşi Adi Louk, ‘Kardeşim Shani Nicole Louk’un ölümünü büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz’ ifadelerini kullandı.

Louk’un babası İsrail basınına konuşarak bilgiyi doğruladı ancak ölümüne ilişkin bir detay paylaşılmadı.

T24’te yer alan bilgiye göre, Shani’nin kuzeni Ruth ise dün İsrailli yetkililerden resmi bir bildirim aldıklarını ve Louk’un hayatta olmadığını doğrulayan DNA ile ilgili kanıtlar sunulduğunu aktardı.

7 Ekim’de Hamas tarafından kaçırılan Shani Louk’un kamyonet kasasındaki yarı çıplak görüntüleri dünya basınında gündem olmuş, ailesi kızlarının teslim edilmesi için son ana kadar çabalamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x